Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o osobu blízkou a úmrtí

28.2.2012 | Hana

Dobrý de,ráda bych se zeptala za jaký kalendářní měsíc se vyplácí dávka na péči o osobu blízkou.Bohužel mi Babička 23.2 umřela a nevím zda mám příspěvek vrátit a zda ještě za mi ještě za únor částka náleží.Byla jsem s Babičkou do poslední chvíle,umřela mi doma,tak jak si to přála,ale bohužel ted nevím kam se obrátit a nerada bych abych pak musela něco vracet.Moc děkuji za Vaši odpověd.

Obrátit se můžete na úřad práce, který od 1.1.2012 dávky vyplácí. Starala jste se do 23.2.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: