Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o osobu blízkou a úmrtí

28.2.2012 | Hana

Dobrý de,ráda bych se zeptala za jaký kalendářní měsíc se vyplácí dávka na péči o osobu blízkou.Bohužel mi Babička 23.2 umřela a nevím zda mám příspěvek vrátit a zda ještě za mi ještě za únor částka náleží.Byla jsem s Babičkou do poslední chvíle,umřela mi doma,tak jak si to přála,ale bohužel ted nevím kam se obrátit a nerada bych abych pak musela něco vracet.Moc děkuji za Vaši odpověd.

Obrátit se můžete na úřad práce, který od 1.1.2012 dávky vyplácí. Starala jste se do 23.2.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: