Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o osobu blízkou

2.8.2016 | Monika

Dobrý den. Chtela jsem se jen zeptat mam maminku ktera ma treti stupeň invalidity je těžce psychicky nemocná a pred mesicem ji byla zjištěna rakovina vaječníků,vejcovodu s postupem do dutiny břišní a plic maminku mam s přestávkami doma ceka ji prvni chemo je ji 66 po psychické stránce ani po fyzické neni se sama o sebe postarat chci ji byt oporou mam narok zažádat o péči??? Dekuji za odpověď.

Pokud se o maminku budete řádně starat, či zajistíte pravidelnou pomoc, pak samozřejmě můžete zažádat o příspěvek na péči TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: