Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o osobu blízkou

7.11.2011 | Jana Maxilonová

Dobrý den,
manžel pečuje o svou matku a tchýni (3. stupeň)a doposud byl veden jako nezaměstnaný na úřadu práce. Chce být osobou pečující o osobu blízkou. Jak postupovat?
Děkuji, s pozdravem J. Maxilonová

Váš manžel se nejdříve domluví se zdravotně sociálním odborem, že se souhlasem matky a tchýně se stává hlavním pečujícím a pak tuto skutečnost oznámí na ÚP.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: