Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


peče o osobu blízkou

7.10.2012 | bedřiška

maminka má přiznany ll stupen bezmocnosti,já jsem nyní na uřadu prace a ještě pobírám podporu.chci se zeptat jestli mám nárok na vyplacení celé podpory v nezaměstnanosti,když sem zůstala doma z práce a budu se o maminku starat.Na UP mně bylo řečeno,že by mě hned vyřadili děkuji za odpověď

Budete-li se starat o maminku, budete mít nárok na příspěvek na péči, bude vás platit maminka. ÚP má pochopitelně pravdu.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: