Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o nevlastní babičku

6.4.2011 | Ludmila

Dobrý den,
jsem již 3 roky po mateřské dovolené ,jsem bez práce hlášená na úřadu práce. Nemohu si ani hledat žádné zaměstnání ,protože máme ve společné domácnosti( mi bydlíme v patře ,babička v přízemí rodinného domu,) manželovu 85letou babičku,která potřebuje každodenní osobní pomoc.Mám v tomto případě nárok na nějaké dávky.?A kde se o ně popřípadě žádá ??? Mnohokrát děkuji.

Přečtěte se v rubrice "nejčastější otázky" a vůbec se podívejte na otázky a odpovědi v poradně


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: