Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o nepohylivého

12.3.2014 | Iva

Dobrý den, pečuji o částečně nepohyblivého tatínka, jeho stav se zhoršuje a já hledám rady jak jej přesouvat, posazovat, případně zvedat tak abych si neporanila páteř.Také bych potřebovala nějakou techniku při přebalování.. Děkuji

Požádejte o spolupráci sestry z domácí zdravotní péče /Home care/, kontakt vám dodá praktický lékař nebo se podívejte na internet. Zcela názorná jsou YouTube videa.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: