Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o nemocnou matku

27.5.2020 | Hana Marušková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak mám postupovat při problému se svoji matkou, která je stále více závislá na mojí pomoci a péči. po úrazu je více méně imobilní, takže bez pomoci nic pro sebe není schopna udělat. Jsem pracující a do důchodu už mám jen 5 let a zajímalo by mně, jestli když snížím svůj úvazek to nějak výrazně ovlivní můj důchodový výměr?Předem děkuji za Vaši odpověď

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! tt


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: