Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o nemocnou maminku

15.1.2018 | Jana Černá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co se dá dělat v situaci, kdy moje maminka je nemocná, bohužel dlouhé roky nechodila k lékařům. Až teď kdy její zdravotní stav ji nedovolil jít na brigádu. Zjistili ji selhání srdce a nemůže chodit nejspíš žilní nedostatecnost, v pokročilém stavu noha je tmavě fialová s bercovymi vředy. Bohužel se o ni nemůžu starat, bydlím v pronajmu a mamka nebere žádné finance, pracovala totiž na černo, co se s tím dá dělat prosím. Děkuji za

Dohovoříte se s jejím praktickým lékařem, jak situaci řešit. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: