Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o nemocnou maminku

27.3.2011 | Radomíra Šmídová

Dobrý den,chci se zeptat jestli můžu pečovat o nemocnou maminku,která bydlí jen přes cestu u nás.Potřebuje celodenní péči,byť není upoutaná na lůžko.Je ve starobním důchodě,já bez zaměstnání.Hodně jsem slyšela o péči o blízkou osobu,ale(za peníze od sociálky)jen o osoby se společním místem bydliště.Mohla byste mi prosím poradit?Maminka k nám jít bydlet nemůže a stejně u ní jsem po většinu dne,děkuji předem Šmídová

O maminku samozřejmě můžete pečovat. Zažádala o příspěvek na péči? Pro jistotu si přečtěte v nejčastějších otázkách "Příspěvek na péči"


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: