Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o nemocného tatínka

27.3.2014 | Sylva Posádková

Dobrý den, prosím, poradit. Oba moji rodiče jsou nemocní. (75 a 76let). Maminka je zcela závislá na mém tatínkovi, (nákupy, odvoz autem k lékaři, na rehabilitaci, apod.). Bohužel i on není zcela zdráv, brzy půjde na operaci s kyčelním kloubem. Já jsem nyní bez zaměstnání, vedena na ÚP a bydlím s nimi ve společné domácnosti. Mohla bych si nějak a otázka z ní jak, vyřídit jejich ošetřování ? Jak mám postupovat, nevím, kde se mám na to zeptat.
Moc děkuji
Posádková

Přečtěte si, prosím, odkaz na nejčastější otázky - příspěvek na péči.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: