Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o nechodícího

28.2.2012 | Miluna

děkuji za odpověď,asi jsem se špatně vyjádřila.Netvrdím,žetchyni neposloužíme,jen jsem chtěla slyšet názor,zda je běžné umístit nechodícího člověka tam, kde k tomu nejsou podmínky/celodenní zaměstnání/ s pomocí pečovatelek. Zatímco sourozenci-důchodci si žijí svůj život.Bohužel můj muž je slaboch,kterého sourozenci"ultučou",nehledě na to, že sám přiznává, že svoji matku nebude moci umývat ani přebalovat,ani vynášet mísu atd.Takže vše bude na mně. Promiňte,ale jsem ze všeho vystresovaná.

Uvažte sama, co vás vede k převzetí péče o tchýni, nejsou - li vlastní děti s péčí ochotni pomoci. Jedná se o vaše druhé zaměstnání po pracovní době, nepříliš vítané.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: