Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o matku

7.3.2014 | Civínová

O matku, 82 let, se staráme 3 roky, 24 hodin denně.Její stav se zhoršuje, trpí Parkinsonovou chorobou. V posledních měsících, z důvodu dušnosti, byla opakovaně hospitalizována na interním oddělení, odsud přesunuta do LDN. Z LDN v Praze jsme si jí odvezli, protože stále máme pocit, že při troše péče nemusí být ještě ležící pacient, což v LDN je. Při poslední hospitalizaci na interně v Praze byla převezena na následnou péči do LDN na Praze-západ.Hrůza, čekání na smrt.Malý pokoj, 6 ležících babiček a šílený ozón. Šílený. Proto jsme zařídili převoz opět do domácího péče. Kolotoč. Doma se nám v leže dusí, v LDN to neřeší. Jak jí pomoci, aby mohla prožít důstojný pobyt.Stačí nám i odlehčovací služba.Hledáme možnost levnější péče, poblíž Prahy. Nevíte, kam bychom se měli obrátit? Děkuji za radu.

Zkuste se domluvit se zdravotně sociálním odborem vašeho OÚ jaké máte možnosti.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: