Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o matku

7.3.2014 | Civínová

O matku, 82 let, se staráme 3 roky, 24 hodin denně.Její stav se zhoršuje, trpí Parkinsonovou chorobou. V posledních měsících, z důvodu dušnosti, byla opakovaně hospitalizována na interním oddělení, odsud přesunuta do LDN. Z LDN v Praze jsme si jí odvezli, protože stále máme pocit, že při troše péče nemusí být ještě ležící pacient, což v LDN je. Při poslední hospitalizaci na interně v Praze byla převezena na následnou péči do LDN na Praze-západ.Hrůza, čekání na smrt.Malý pokoj, 6 ležících babiček a šílený ozón. Šílený. Proto jsme zařídili převoz opět do domácího péče. Kolotoč. Doma se nám v leže dusí, v LDN to neřeší. Jak jí pomoci, aby mohla prožít důstojný pobyt.Stačí nám i odlehčovací služba.Hledáme možnost levnější péče, poblíž Prahy. Nevíte, kam bychom se měli obrátit? Děkuji za radu.

Zkuste se domluvit se zdravotně sociálním odborem vašeho OÚ jaké máte možnosti.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: