Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o manžela

28.2.2017 | Iveta

Dobrý den jsem zaměstnaná momentálně na pracovní neschopnosti.Mám vážně nemoćného manžela,který potřebuje 24h péči. Je ležák.Prosím o radu musím s ním zůstat doma,abych se o něj mohla starat a zajistit mu veškerou péči.Tím pádem mě z práce propustí,uznali nám příspěvek na péči 8800kč, pani doktorka nám poradila at se odvoláme,že pán je natolik nemocný,že bez pomoci druhého nic nezvládne.Mě určitě propustí z práce,nevím jak dál postupovat prosím o radu děkuji

Stránky pečující koncem ledna 2017 skončily.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: