Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o mamu

21.1.2016 | Skopik.tomas

Chci poradit jak nebo kam účastnit mámu která má alzhajmera péči o ní už nezvladam ona neví kde je nic si nepamatuje nepozná ani mne jako syna

Z vašeho dotazu není jasné, kde maminka bydlí, o jaký kraj se jedná. Bylo by vhodné dotaz vznést praktickému lékaři maminky , či zdravotní sestře nebo pečovatelské službě a pak se obrátit na zdravotně sociální odbor v místě trvalého bydliště maminky. (T.T.)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: