Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o maminku s demencí

21.3.2020 | Lada Nastoupilová

Dobrý den, pečuji o maminku (77let), která má diagnostikovanou demenci a úzkostnou depresivní poruchu (otec zemřel už téměř před dvaceti lety). Maminka má oddělený byt od našeho, (bydlíme v rodinném domě) pomáhám jí téměř se vším a ona přestává být ochotna strávit nějaký čas sama a chce aby mohla být stále s námi. Mám rodinu se dvěma nezletilými dětmi, děti se snaží babičce také vycházet vstříc, ale nevím jak máme zvládat situaci, kdy ona vyžaduje naši stálou přítomnost, což se mi zdá dlouhodobě neúnosné. Děkuji Nastoupilová

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!!


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: