Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o maminku po mozkové příhodě

1.8.2014 | Simona

Dobrý den, moje maminka je po mozkové příhodě upoutána na lůžko (ochrnutí poloviny těla), prozatím nekomunikuje, není jisté zda vnímá okolí (spíše ne - dle vyjádření ošetřujícího lékaře). Chtěla bych poprosit o radu, jak zajistit, abych mohla po dobu její nemoci (zatím není vůbec jistá prognóza - zda bude v takovém stavu trvale, nebo dojde aspoň k mírnému zlepšení) převzít za ni důchod a platit inkaso v jejím domě, léky a jiné poplatky, kam se můžu obrátit o radu a pomoc...
Děkuji předem za Vaši odpověď.
Simona

Podívejte se do nejčastějších otázek na náš Příspěvek na péči a na odkaz http://www.umirani.cz/prispevek-na-peci.html


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: