Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o maminku

30.1.2012 | Dědičová Jarmila

Dobrý den,
mám těžce nemocnou maminku, která potřebuje 24hodinovou péči. Nyní se o ni stará švagrová, ale už to v poslední době nezvládá. Rozhodla jsem se vzít maminku k sobě a starat se o ní s pomocí manžele a symů. Mám nyní zamětnání, kde pracuji 15 hodin týdně. Musím tuto práci ukončit, abych si mohla vzít opatrování babičky, když bychom tu celodenní péči zvládli tím, že bychom se střídali? Děkuji ze odpověď.

Práci ukončit nemusíte, vždyť se budete s rodinnými příslušníky střídat.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: