Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Pece o maminku

30.6.2022 | Katerina

Dobry den, muj dotaz se tyka moji maminky. Je ji 80 let, ma cely zivot problemy s pateri a take se pres dvacet let leci na deprese. Posledni dobou se jeji mentalni stav velmi zhorsil a vysetreni na CT ukazalo vyrazny ubytek mozkove tkane. Maminka nemuze chodit, posadit se muze jen s pomoci a nekdy je potreba ji i krmit. Maminka zije ve spolecne domacnosti s mym otcem. Ten se o ni peclive stara, ale vzhledem k jeho veku uz peci sam nezvlada. Ja ziji mimo CR a diky covidu nemam ani moznost momentalne rodice navstivit. Potrebovali bychom poradit kde najit vhodne zarizeni v Praze kam by bylo mozne maminku umistit. Predm dekuji za radu. K.

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!! TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: