Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Pece o maminku

22.10.2017 | Dana

Maminka ma příznačný II stupeň závislosti,pokud zůstanu doma - nebudu chodit do prace - mám nárok na nějaké peníze od státu?Bude za mě stát platit sociální a zdravotni pojisteni? Kam se obrátit?

přečtěte si např.
http://kupnisila.cz/prispevek-na-peci/
https://www.penize.cz/duchody-a-davky/310903-koncim-v-praci-kvuli-peci-o-blizkeho-mam-platit-zdravotni-a-socialni-pojisteni


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: