Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o maminku

11.12.2013 | Hana Zahnová

Dobrý den. Mám dva dotazy. Kdo nám může pomoci v péči o maminku (74 let), která přestává chodit, stává se nesoběstačnou? Může nás někdo naučit, jak s ní manipulovat, kde a jaké máme možnosti na podpůrné prostředky atd.

Konzultujte problém s vaším praktickým lékařem, pomoc může zprostředkovat domácí zdravotní péče. Pomůcky jsou na webu online.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: