Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o maminku

2.12.2015 | Dagmar

Dobrý večer,
mám maminku, s kterou žijí ve společné domácnosti, mamince je 82 let, jsem momentálně tři roky nezaměstnaná a je mi 54let,, chtěla bych požádat o příspěvěk a starat se o maminku, je sice soběstačná, ale bohužel v tom věku má jisté problémy, ..se srdíčkem, s očima a podobně. Nesnáší samotu , zapomíná a já ji nechci nechávát samotnou, není to dobré, nechchci se rozepisovat, jen potřebuji pomoc,,,,nevím, kudy kam... děkuji

Zkuste situaci probrat s praktickým lékařem vaší maminky, ke kterému dochází a zná její zdravotní stav. (TT)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: