Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o -ležící- 92-letou maminku

5.6.2011 | MARIE STRNADOVÁ

DOBRÝ DEN,STARÁM SE O -LEŽÍCÍ MAMINKU- A TRÁPÍ NÁS PROBLÉM S VYMĚŠOVÁNÍM STOLICE.NIC NEZABÍRÁ A BOJÍME SE,ABY STŘEVA NEOCHABLA NATOLIK,ŽE PROBLÉM BUDE NARŮSTAT.JE NEPOHYBLIVÁ ,NĚCO MÁLO SNÍ A VYPIJE,MOČÍ DO PLEN.PROSÍM O RADU,CO MÁME MAMINCE DÁT,ABY SE STOLICE ALESPOŇ TROCHU UPRAVILA.DOSTUPNÉ PREPARÁTY U NÍ NEZABÍRAJÍ.DĚKUJI.STRNADOVÁ

Není mi zcela jasná otázka, jedná se o zácpu? Jak píšete něco málo sní, ale co to je, í nevyplývá z vašeho textu.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: