Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o dlouhodobe nemocneho přitele kterému je 70 let.

8.3.2011 | Dada

Příteli bude letos 70 let, je v plnem invalidním důchodu,jeho zdravotní stav s přibivajicim věkem se zhoršuje a žáda si celodenní péči.Mne je 50 let a jsem OSVČ,jak mám prosim Vás postupovat,kde se mám obrátit v případe že bych chtela příteli delat pečovatelku?
Dekuji a přeji heský den.Dada

Váš přítel si může zažádat o příspevěk na péči - lze si příčíst v často kladených otázkách - a pokud bude chtít, abyste o něj starala, bude mít i z čeho. Uvede vás jako pečující.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: