Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o dědu

31.1.2014 | věra

dobrý den
Mám 82letého dědu o kterého bych se chtěla starat. ale mám strach. aby mě nezavřeli kvůli jeho péči. Doma nechce vyhodit staré kompoty ještě po jeho matce prý si je sní vše kontroluje jestli jsem něco nevyhodila nabo jestli něco někde neubylo. všude je prach nosí špinavé věci a on sám je taky špinaví umít nechce prý si vystačí a věci když jsou cítit od moči nechce vyprat prý je má chvíli a jsou čisté. Mě je 25let a chtěla bych mít miminko jenže v těchto podmínkách to nejde děkuji za odpověd

Pokud nežijete ve společné domácnosti, pak nechte dědečka být. /T.Tošnerová/


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: