Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o dceru

8.7.2011 | Simona

Dobrý den,chci se zeptat,zda mohu žádat příspěvek na péči pro dceru,které byla diagnostikovaná Primární Hyperoxalurie.Za odpověď předem děkuji

Příspěvek na péči je závislý nikoliv na diagnóze, ale na potřebné pomoci. Navíc naše poradna je určena pro pečující o starší, těžce nemocné, což váš problém není. U vás se jedná asi o malé dítě. Hyperoxalurie znamená o zvýšené vylučování kyseliny šťavelové močí. Jedná sa o metabolické onemocnění, což jste jistě projednala s pediatrem, či urologem a vypracovali jste spolu program, co a jak dál.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: