Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o bratra

5.6.2020 | Bedanová Jitka

Mám v Plzni bratra ve věku 78let. Prodělal zápal plic, ale nejhorší je, že současně je psychicky narušený. Mě je 70 a bydlím v Hradci Králové a nemám možnost si ho vzít k sobě, ani já na tom nejsem zdr. dobře. A tak se ptát, je moje povinost, vzít si ho k sobě na dožití. I já se léčím už 25 let u psychiatričky. Děkuji

Aktualizace poradny koncem ledna už v roce 2019 skončila!!!


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: