Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o bratra

5.12.2016 | Zdeněk Brtna

Bratr je hospitalizován v nemocnici v ústí n/L pro lehkou mozkovou příhodu . jeho manželka se o něho dostatečně nestará jsem přesvědčen že má zájem ne jeho úmrtí kvůli dědictví. Mohu bratra s jeho souhlasem odvézt ze nemocnice alespoň na týden ,potřebuje duševní podporu a tu u manželky nemá ,rovněž jeho děti chtějí mít od něho klid děkuji za odpověď Z. Brtna

Pokud váš bratr si to tak přeje, není problém. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: