Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o babičku

6.9.10 | Daniela Matušiková

Prosím o radu jak mám dále postupovat.Jsem momentálně bez práce a nemohu se ani zaregistrovat na úřad práce, protože máme ve společné domácnosti 85 letou babičku z manželové strany, která vyžaduje celodenní péči.Nevím kdo mi bude platit pojištění, jestli se to započítává do důchodu atd. Děkuji D. Matušiková

Přečtěte si v poradně podobné, či identické dotazy a odpovědi na ně.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: