Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o babičku

20.1.2012 | Andrea

Dobrý den, starám se o matku 83 let, u které se zhoršuje zdravotní stav, potřebovala bych vědět, co je třeba zařídit na úřadech atd, abych si nemusela platit důchodové pojištění, o příspěvek na péči mi nejde, děkuji. Andrea

Milá Andreo, není mi jasné, co chcete vlastně pro maminku zařídit, takže těžko se mohu vyjádřit, co je potřeba zařídit na úřadech.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: