Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


pece

4.7.2016 | VRABCOVA

DOBRY DEN.MAM DOTAZ.MAM MANZELA KTERY JE 14 let invalidnim duchodu a nyni je rok po mrtvici a dostava prispevek na peci 4000kc.JDE OTO ZE SE CHCEME ZOZVEST A JA NEVIM ZDA SE MOHU ODSTEHOVAT ANIZ BI MNE HROZILO KEJAKE STIHANI ZA TO ZE JSEM HO OPUSTILA A NECHAHALA HO SAMOTNEHO.TEN PRISPEVEK BERE NA ZVE JMENO.DEKUJI VAM ZA ODOPOVET

Stíhání vám sice nehrozí, ale bylo by vhodné i samozřejmé zajistit po dohodě s (bývalým) manželem další pomoc.TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: