Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


parkinsonik

29.6.2016 | Ivana Titzová

múj muž má 9 let Parkinsonovu nemoc ještě donedávna byl soběstačný ale během 3měsíců u něj nastalo prudké zhoršení že jsem musela opustit po 11letech práci a žádat o pečovatelství.Muž je sice mobilní ale má velké problémy s pamětí takže pokud jsem byla v práci se předávkovávál léky až jsem volala záchranku nepamatuje si kdy si je má brát natož uvařit uklidit dali nám 1stupen závislosti a potřebujeme prý 2 stupeň aby mě platili aspoň zdravotní a sociální momentalně o něj budeme žádat tak doufám že mi nevyřadí z evidence pán potřebuje opravdu celodenní péči a jedná se hlavně kvůli zapomínání...aby nenechal doma puštěný plyn téct vodu co když nám 2 stupeň nedají co máme dělat dále? děkuji za odpověd

Uvidíte dle výsledku vašeho odvolání. Hypotetické závěry zatím namají význam. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: