Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Paragraf na rodice1

3.1.2017 | Plzáková

Dobrý den. Můj tchán (65 let) je po mrtvici ochrnutý na polovinu těla. Žije ve společné domácnosti s manželkou (70 let). V prosinci 2016 mela nehodu a byla po dobu jednoho týdne hospitalizována v nemocnici. Manžel si tedy nechal napsat paragraf na péči na otcestu. Po dobu nepřítomnosti sve matky se o něj staral v jejich domácnosti. Bohužel jsme se později dozvěděli, že pArarat nedostane proplacený ,proto že tam nemá trvalé bydliště. Můžeme se proti rozhodnuti odvolat nebo požádat o odstranění tvrdosti zákona? Děkuji předem za odpověď.

Konzultujte problém s revizním lékařem vaší zdravotní pojišťovny. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: