Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


paragraf

6.10.2014 | Darina

Dobrej touto cestou bych se chtěla poptat od mého přítele je právě babička ve svých 83let na operaci srdce pak ji pošlou domu kde už nyní žije sama,ale aspoň ze začátku by se o ni chtěla postarat její dcera nebo vnuk a tak bych se chtěla zeptat jeslíje nnějaký dlouhodobý paragraf Děkuji Darina

Přečtěte si http://www.frau.cz/osetrovani-clena-rodiny/ T.T.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: