Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


panaroidní člověk

29.8.2011 | Bob

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, co to znamená když je člověk panaroidní. Nikdy jsem se s tím to slovem nesetkal a nemám potuchy co to znamená. Má pžítelkyně mi osobě řekla, že je paranoidní a že se nějak léčí ale nevím co to znamená.
Napište mi to prosím a imeil.
Děkuji moc za radu.
Bob

Paranoidní - znamená zvýšeně vztahovačný, běžné podněty vztahuje ke své osobě. Je otázkou, do jaké míry vztahovačnost vstupuje do života vaší přítelkyně, při léčbě nemusí být žádná výraznější nápadnost přítomna.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: