Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Páče o nemohoucí matku

15.3.2017 | Milan Zavřel

Maminka mé ženy které je 85 let byla záchrankou odvezena do nemocnice. Zřejmě bude propuštěna z nemocnice ale pouze pod podmínkou že se o ni bude někdo starat. Může požádat o nějaký příspěvek na péči. Děkujeme.

Dohovořte se o možnostech se sociální pracovnicí v nemocnici. Jen podotýkám, že stránky pečující koncem ledna 2017 skončily. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: