Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


ozáření

5.6.2012 | jaroslav

éčím se se schizofrenií, a udělal sem takovou hloupost, dával sem blízko hlavu k elektrickým hodinám(pojistky jisič) s tím že mi pomůže elektrické pole, jenomže sem se dočetl že elektromagneticke pole je ionizujicí(radioktivní), měl jsem u toho hlavu několikrat tak po 20 sekundách, může to být nebezpečné pro mě a moje okolí? )může mi pomoct medicína a musel bych být v nemocnici?

Ne, to pro vás a vaši rodinu není nebezpečné, elektrické hodiny jsou upraveny tak, že pro živý organismus v ničem nejsou problémem.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: