Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


otok na mozku

19.1.2011 | lucka

Dobrý den,kamarády manžel proděl zástavu srdce a všech orgánů.Nakonec se ho lékařům podařilo po hodině oživit,orgány už fungují,ale má otok na mozku a jediné co dokže je mrkat očima. Zatím je to jen 4týdny. Vím,že neznáte jeho stav,ale myslíte, že je šance, že pokud otok zmizí,může být normální, nebo se to nestává? Děkuji

Velmi správně píšete, že neznám zdravotní stav popisoveného nemocného, z vašeho dotazu nevyplývá ani jeho věk. Teoreticky mohu napsat, že šance je vždycky. Víc se doví vaše kamarádka od ošetřujícího lékaře.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: