Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Otec

12.10.2020 | Radoslav Studeník

může FN Olomouc provést zbavení svéprávnosti po chirurg.zákroku...operace v celk.anest. mého otce svéprávnosti, dle mě z čistého alibismu protože se po operaci břicha probudil jako delirující pacient...a přijel zcela normálním stavu odpovídající věku...78...zcela při smyslech a FIT...???mají strach z žaloby???za zanedbání či špatně provedené anestézie???

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!!


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: