Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


otec

7.4.2015 | zdenek

dobry den muj otec se zacal pokalovat s chlastu dnes upadl a rozbil si hlavu odvezla ho rychla mam tam znamou ktera mi rekla ze tedka to bude horsi a horsi chtel bych ho dat do LDN protoze se nemame jak o nej postaratchodime do prace asam doma byt nemuze muzete mi poradit jak to udelat a kdo mi muze pomoct dekuji

O případném dalším ústavním umístění vašeho otce se domluvte s jeho obvodním lékařem. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: