Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Ošetřovné pro postižené dítě

17.7.2018 | Dagmar Mutlová

Dobrý den, chtěla bych se prosím zepta. Mám postižené dítě, na které pobírám příspěvek na péči 4. stupně. Onemocněla jsem a musela jsem nastoupit na operaci do nemocnice. V nemocnici vystavili pro manžela ošetřovné na 9 dní. Manžel je zaměstnanec. Bohužel OSSZ ošetřovné neuznala. Synovi je 16 let a nemá dokončenou základní školní docházku. Předem moc děkuji za radu

Odvolali jste se v termínu? TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: