Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


ošetřovné

2.5.2014 | Hana Smetková

Moji matku propustili z nemocnice je 79 let,prodelala frakturu spodiny lebeční s krvácením do mozku,stále je tam hematom.Na tu hrůzu to v uvozovkách dopadlo dobře,múžu na ni mít ošetřovné když nemáme spolecné trvalé bydliště,jsem pracující amaminka odmítá jít ke mne.Děkuji za odpověd.Hana

Mrkněte na http://www.umirani.cz/prispevek-na-peci.html, jest tam podobně o příspěvku. Mimochodem, kdo se vlastně bude o maminku starat? (T.T.)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: