Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


osetrovani pritelova dedecka

21.9.2014 | Hana Jiruskova

Dobry den. Muj druh ma dedecka ktery neni schopen se o sebe starat. Vetsinu dne lezi nebo sedi na voziku. Je schopen si na vozik presednout. Mam narok zadat o nejaky prispevek na dedecka i kdyz oficielne do rodiny nepatrim? Ale zijeme v jednom dome. Prave kvuli zdravotnimu stavu dedecka. Predem dekuji za odpoved.

Pokud jste hlavní pečující, starající se celodenně o dědečka vašeho druha a zajišťujete jeho potřeby, můžete zažádat o příspěvek na péči. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: