Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Ošetřování po mozkové mrtvici

16.5.2012 | Andrea

Dobrý den, ráda bych se zeptala ohledně mojí maminky, prodělala před půl rokem mozkovou mrtvici, jednalo se o zasažení mozkového kmene, tudíž je maminka kompletně ochrnutá, má tracheostomii a sondu do žaludku přes břicho a já bych se Vás prosím chtěla zeptat, když bych si maminku vzala na vánoce z léčebného ústavu domů, zda mám nárok na paragraf. Děkuji předem za odpověď

Pokud máte zaměstnání na směny a dohodnete se se spolupracovníky, pak ano. Jinak letos bude od 22.12. do 26.12. 2012 volno.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: