Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Ošetřování nemocné osoby

13.2.2016 | Josef Kotlář

Je mi 70 let a loni jsem prodělal oboustrannou embolii plic. Jelikož mé děti se o mně nemohly starat, sehnal jsem si na internetu paní která souhlasila s podmínkami které jsem měl, že bude u mně bydlet, vařit, prát a o mně se dále starat. Toto vše bude dělat zadarmo s tím, že bude u mně bydlet. Je potřeba k takovému úkonu smlouva a jaká, abych mohl čelit případným problémům např. exekuci atd.

Smlouva je samozřejmě potřebná. Ale především, viděl jste a seznámil se osobně s paní, která se k vám nastěhuje, bude u vás bydlet a starat se o vás? A zadarmo. (T.T)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: