Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Ošetřování

8.3.2018 | Lucie

Dobrý den potřebovala bych poradit jestli je možné vzít si ošetřování na maminku 68 let mají ji propustit z nemocnice ale bydlí sama ale lékař řekl že sama být nemůže ještě minimálně 14 dní . Lékař nabídl doléčení v LDN ale tam maminka nechce po psychické stránce by bylo lepší kdybych si ji vzala na čas k sobě . Je možné si vzít ošetřování děkuji za odpověď

Proč byste si svou maminku nemohla vzít na ošetřování domů? Dohovoříte se se svým zaměstnavatelem. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: