Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


opětovná žádost

1.2.2017 | Daniela Štohanslová

Staráme se již tři roky o tatínka, který je pouze ležící. Pobíral příspěvek 12000 Kč. V prosinci jsme odvezli tatínka do domova pro seniory na 14 denní odlehčovací pobyt. Vše jsme ohlásili, ale když jsme tatínka po 2 týdnech odvezli zpět domů, přišla žádost na příspěvek na péči. Nyní se žádost prověřuje a od prosince jsme nedostali ještě žádné peníze.Opravdu se musí znovu žádat a procházet všemi martýriemi, kvůli tomu, že byl tatínek 14 dní mimo domov ? Děkuji za odpověď D. Štohanslová

Dohovořte se na ÚP spíše osobně. Peníze dostanete i zpětně. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: