Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Operace krčku 89 lete maminky

1.7.2019 | Marta

Možnost odborne rehabilitace,častečná chůze.Prosím má možnost od pojištovny chtít pomoc s lečbou.Chtěla by jen trochu se pohybovat.lekaři v nemocnici měli nazor po operaci ano rehabilitovat,po 3 tydnech nezájem ,propustili,žadne info.Chci ji dopřat ještě par let ,aniž by musela ležet.Co proto mohu udělat,skusit.Děkují za odpověd.

Aktualizace stránek "pečující" již koncem ledna 2018 skončila!!! TT
Dotazy tudíž nebudou zodpovězeny, je zbytečné jejich vkládání.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: