Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


opatrovník

4.11.2013 | Babida

Dobrý den, můžete mi prosím sdělit dle jakého zákona ustanoví soud rodinného příslušníka opatrovníkem a zda je možné bez jednání u soudu. Moje sestra byla údajně dnem 1.11.2013 stanovena opatrovníkem moji maminky- 92 let, zbavena úplně svépravnosti a soc. pracovnice ji stanovila opatrovníkem? Je tato varianta vůbec možná?Stalo se tak ted v říjnu 2013 na soc. odboru na UP v Kroměříži. Děkuji za odpověd- můžete mi prosím sdělit konkrétní odpověd na můj e-mail ?

Doporučuji podívat se např na http://www.umirani.cz/opatrovnictvi-dospelych.html


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: