Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


opatrovnictví v nemoci

2.8.2013 | Pelcová Hana

Mám ještě 2 roky do řádného důchodu, ale mám druha, kterému bude 70 let a trpí stařeckou demencí. Potřebuje stálou péči. Jak postupovat dále, na koho se obrátit, abych si vyřídila opatrovnictví, než půjdu do důchodu

Opatrovnictví je právní pojem, jakožto opatrovnice zajišťujete svěřené osobě pracovně právní záležitosti. O to vám zřejmě nejde, chcete být zřejmě pečující. Zkuste si nejdříve přečist v nejčastějších otázkách Příspěvek na péči.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: