Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Opatrovnictví o osobu blízkou /placení mého zdravotního a soc./

17.4.2011 | Dagmara

Přeji pěkný den,chtěla jsem se zeptat,jestli se mohu starat o strýce mého přítele,který má park.nemoc./80let/Mám pozastavenou živnost a chtěla bych vědět, jestli mám jako né přímá příbuzná nárok na placení zdravotního a sociálního,když se o strýce budu starat a jestli si mohu vyřídit opatrovnictví .Děkuji pěkně Dagmara

Opatrovnictví je něco jiného než pečující, kterou byste se zřejmě chtěla stát. Podívejte se do našeho vyhledavače. Strýc vašeho přítele si může určit v případě, že mu bude přiznán příspěvek na péče, koho sám uzná za kompetentního.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: